Gładka skóra na długo — zabiegi laserem EMERGE
Laser EMERGE wykorzystywany jest w gabinetach medycyny estetycznej do wykonywania nieinwazyjnych zabiegów na ciało i twarz. Jak działa ten laser? Jakie zapewnia rezultaty? Dowiesz się w dalszej części naszego wpisu.
Działanie lasera EMERGE
Zabiegi laserem EMERGE zaliczane są do najnowocześniejszych metod medycyny estetycznej. Urządzenie frakcyjne emituje mikrowiązki światła podczerwieni, które skutecznie przenikają do głębokich partii skóry. W kontrolowany sposób prowadzą do uszkodzenia wybranych obszarów naskórka i skóry właściwej, co prowadzi do szybkiej regeneracji i zastąpienia zniszczonych komórek nowymi, zdrowymi.
Laser uszkadza tkanki, jednak nie narusza ciągłości naskórka. Jego działanie ma na celu odnowę komórek oraz pobudzenie produkcji kolagenu. Zabieg ten może być wykonany nie tylko na twarzy, ale i na całym ciele. Jest to metoda zupełnie bezinwazyjna i nie wymaga podania znieczulenia. Pacjent może odczuwać delikatny dyskomfort, co jest zupełnie naturalne. Osobom, które są szczególnie wrażliwe na odczucia bólowe, można na specjalne życzenie podać środek znieczulający.
Efekty zabiegów laserem EMERGE
Zabieg laserem EMERGE to jedna z najskuteczniejszych metod pielęgnacji skóry, jaka wykonywana jest w naszym salonie urody w Piasecznie. To doskonały sposób, aby odmłodzić skórę, uelastycznić i nadać jej młodzieńczej gładkości. W efekcie pracy lasera EMERGE są m.in. płytsze zmarszczki, zredukowane przebarwienia i poprawiona jędrność skóry.
Laser może być wykorzystany nie tylko w walce z oznakami upływu czasu, ale również nieestetycznymi zmianami skórnymi takimi jak rozstępy czy blizny, z którymi wiele osób nie jest w stanie sobie poradzić innymi metodami.
Zabiegi laserem EMERGE polecane są wszystkim osobom, które zauważają na swoim ciele mankamenty urody takie jak zmarszczki, utrata jędrności i gładkości skóry, przebarwienia. W ten sposób można również poradzić sobie z innymi mankamentami urody, jak np. zmiany potrądzikowe czy cellulit. Najlepsze efekty można osiągnąć, wykonując serię zabiegów (4-6 zabiegi w dwutygodniowych odstępach).
Przeczytaj na naszym blogu: Zmarszczki czołowe. Co odpowiada za ich powstawanie i jak im zapobiegać?